"Hastasıyım" Diyenlere Duyurulur..:)

Ayhan Sicimoğlu'nun hastası olanlar el kaldırsınlar. Vay be, demek bu kadar çok sayıdayız! O zaman Coco Clementine, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars'ın bayramdan sonra her Çarşamba sergileyecekleri canlı performanslarını izlemeye gelenlerle dolup taşacaktır diye düşünüyorum. Ne dersiniz?
Rezervasyon için Astoria Coco Clementine'in telefonlarını Facebook sayfalarından aldığım resimde görüyorsunuz. Unutmayın: 11 Kasım Perşembe ve bayram sonrası her Çarşamba Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Coco Clementine'de. Neye niyet neye kısmet? TV'de izleyerek hastası olduğum TAC'li ağabeyimizin canlı performansını izlemek için Ghetto'nun programını takip ederken yürüme mesafemizdeki Astoria'da program yapacak olmaları ayrıca bir hoşluk oldu benim için. Çekim yasasına ben inanmayayım da kim inansın, değil mi? Hatta biraz daha zorlasam bizim evin balkonunda bir canlı performans bile koparabilirmişim evrenden gibi geldi bana! :)

Neyse, biz bir veya birkaç Çarşamba orada oluruz. Sizi de bekleriz bu keyif adamının canlı müzik gecelerine...

2 yorum:

Ceylan dedi ki...

İmge Selam,

Hastalarına duyurulur! (ki biri de benim): 14 Kasım Pazar günü Kanyon'da Caz Havası'nın konuğu Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars.
Saat 13:00-15:00 arası çıkıyorlar ve çok keyifli oluyor.

Sevgiler,
Ceylan.

Imge dedi ki...

Ceylan,

Onu görmüştüm ben de gazetede ama bayram tatili olacağı için burada olur muyuz olmaz mıyız belli olmaz diye düşünmüştüm. Hâlâ bir şey ayarlayamadığımıza göre bu gidişle burada olacağız gibi görünüyor ya bakalım.. (Bizim gibi gezgin bir karı-kocaya hiç yakışmayacak bir durum 9 günlük tatilde gezememek ama taşınma dolayısıyla gezi araştırma görevimi biraz sonraya sallayınca açıkta kaldık işte!)