Saçlarınız Dökülmesin: BC Dökülme Önleyici Serisi

Farkındasınız değil mi? Basın bülteni ve haberler serisine devam ediyorum bu hafta boyunca, çünkü bilgisayar başından uzak günler yaşıyorum şu an. O yüzden gelen e-mailler arasından geçen hafta bunları sizler için seçip, kaydettim. Yani denemedim, bilmiyorum, ama bilginiz olsun mailleridir bunlar. Ama kavuşmamıza az kaldı, bekleyin beni..:)

BC Dökülme Önleyici Serisi’ni Deneyin,
 6 Haftada Saç Dökülmesinin Önüne Geçin…


        Üzerine titrediğiniz, en değerli hazineniz olan saçlarınız her geçen gün seyreliyorsa, bu soruna dur deme zamanınız gelmiş demektir. Dünyaca ünlü Schwarzkopf Professional, yeni BC Dökülme Önleyici Serisi ile saç dökülmesini sadece 6 haftada azaltarak saç kayıplarının önüne geçiyor.

        Dökülme Önleyici Şampuan,  Dökülme Önleyici Serum ve Dökülme Önleyici Tonik’ten oluşan BC Dökülme Önleyici Serisi, etkili bir bakım programı ile saçın seyrelmesi ve dökülmesine karşı çözüm sunarak güçlü ve dolgun saçlara kavuşmanızı sağlıyor.


Canlandırıcı Bakım Programı ile 6 haftada saç dökülmesine son…

BC Dökülme Önleyici Bakım Programı, canlandırıcı bakım uygulaması ile başlıyor. BC Dökülme Önleyici Şampuan ve BC Dökülme Önleyici Serum ile gerçekleştirilen canlandırıcı bakım programı sadece 6 hafta içinde saç dökülmesinin önüne geçiyor. Saç telini özel olarak içten yapılandıran canlandırıcı bakım, saç köklerinin yeniden canlanmasına yardımcı oluyor ve saç yoğunluğunu artırıyor.

        Koruyucu Program ile saçlarınız eskisi gibi güçlü ve parlak…

        Yeniden güçlü ve parlak saçlara sahip olmanız için geliştirilen BC Dökülme Önleyici Bakım Programı’nın 2. bölümü ise koruyucu bakım programından oluşuyor. BC Dökülme Önleyici Şampuan ve BC Dökülme Önleyici Tonik ile gerçekleştirilen koruyucu bakım sonucunda saç telleri yeniden güç kazanıyor. 6 haftalık canlandırıcı bakım programının ardından başlayarak 7. haftadan 24. haftaya kadar süren koruyucu bakım programı, her uygulamada saç tellerinin uzamasını destekliyor ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

        BC Dökülme Önleyici Serisi ürünleri yalnızca Eczacıbaşı-Schwarzkopf Professional salonlarında satılıyor.

  Size en yakın Eczacıbaşı-Schwarzkopf Professional salonu için: www.eczacibasi-schwarzkopf.com.tr

2 yorum:

modafobik dedi ki...

Bu postu bizim edebiyatçıya göndermek gerek :)

Imge dedi ki...

aman duymasın..:))