İstanbul Modern'de Anneler Günü

İstanbul Modern Sanat Müzesi, Anneler Günü dolayısıyla 8 Mayıs Pazar günü annelere özel bir gün geçirme fırsatı sunuyor.

8 Mayıs Pazar günü İstanbul Modern’i ücretsiz ziyaret eden anneler, ülkemizin modern ve çağdaş sanatının gelişimini yansıtan “Yeni Yapıtlar, Yeni Ufuklar”; sanat, doğa ve teknoloji ilişkisini ele alan dijital medya ve videolardan oluşan “Kayıp Cennet” ve geleneksel Çin resmi estetiğinin yeniden yaratıldığı “Yao Lu’nun Yeni Manzaraları” başlıklı sergileri gezebilecek. İstanbul Modern’de Anneler Günü nedeniyle gün boyunca Zamane Kahvesi'nin katkılarıyla kahve ikramı yapılacak, saat 13.00 ve 16.00’da uzman eşliğinde sergi turları düzenlenecek. İstanbul Modern Sinema’da Fransız sinemasının ünlü yönetmenlerinden Olivier Assayas’ın Irma Vep, Yaz Saati ve Sil Baştan isimli filmleri gösterilecek. Ziyaretçiler İstanbul Modern Mağaza’da tüm ürünlerde yüzde 15 indirimli alışveriş olanağından yararlanabilecek.


İstanbul Modern'in Anneler Günü etkinliğine bayıldım. Sanatsever anneler ve çocuklarının bu Pazar gidecekleri adres belli oldu demek. Hepinize güzel bir hafta sonu diliyor ve tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü'nü kutluyorum.

Hiç yorum yok: