Eksilmeyelim Çoğalalım! :)

23-28 Şubat arası Berlin. 1 Mart'ta evde dur, bavul boşalt, çamaşırları hallet, maniküre git, saç bakımı yaptır, bavul topla, 2 Mart'ta arabayla yola çık. Bu kez istikamet Ankara. Kız eviyiz, kız vermeye gidiyoruz. :) 3 Mart'ta bavulları topluyor ve kayınvalidemin o kadar işi arasında  bizim için yaptığı yaprak sarmalarını da arabamıza atarak nihayet evimize dönüyoruz. Bu yorucu ama zevkli koşturmaca arıza çıkartmak için aportta bekleyen sağ ayağımı feci kışkırtıyor! Olmadık nazlar yapıp işimi zorlaştırıyor aralarda ama olsun, yine de  tadını çıkarmayı becerebiliyoruz yaşanan anların. Yani bir süredir burayla yeterince ilgilenememe nedenim budur. Beni mazur görünüz. En kısa zamanda Berlin yazılarına başlayacağım. Belki yarın belki yarından da yakın.

Ama önce gelinlik kızımızı görelim diyorsanız, Cumartesi gecesinden birkaç fotoğraf: :)"Oğlan dayıya çeker" sözünün doğruluğunu kanıtlayan bir örnek görmek ister misiniz? Ceketleri bile marka ve modellerine kadar aynı çıktı desem? Karşınızda İso ve dayısı! :)


Onca zaman sonra (ki telefonda seslerini duysak da yıllardır görmediğimiz pek çok akraba vardı) böyle güzel bir nedenle bizi bir araya getirdikleri için Zeynep&Burak'a teşekkürlerimi yollayayım. Geniş aile insanı olmasam da herkesi bir arada görebildiğimiz böyle keyifli buluşmalara hiç itirazım yok. Hem kendimizi az gösterdiğimiz için olsa gerek biz de neredeyse taze çiftimiz kadar ilgi sarhoşluğu yaşadık halalar, teyzeler, yeğenler, kuzenler, anneler, babalar, büyükanneler, büyükbabalar ile birlikte. Şımarmak güzeldir! :)


O zaman son olarak çifte kumruların mutluluklarının daim olmasını dileyelim, değil mi?. İçimden bir ses bu sene böyle güzel buluşmalardan daha çok yaşayacağımızı söylüyor. Ee, bana uyar! :)


3 yorum:

Sessizce dedi ki...

Hayırlı uğurlu olsun, güzel mutlu bir yaşamları olsun inşallah.

Evet bu fotoğraflardan sonra kesinlikle algımın bana oyun oynadığını söyleyebilirim :) Seni daha büyük düşünmekle hata etmişim :) Çok zarif ve hoş görünüyorsun.
Sevgiler.

Anonim dedi ki...

Güzel koşuşturmalar bunlar, insanı yormuyor gerçekten. Hayırlı olsun gençlere:)

Imge dedi ki...

Sessizce,

Çok teşekkürler güzel dileklerin için..:)

Ayrıca aramızda şakalaşıyoruz, küçük ya da büyük görmüş olabilirsin, hiç sorun değil, herkesin gözüne saygım var.:)

Sevgiler..

hayatgüzelbiryer,

Çok teşekkürler.. :) Sevgiler..