KAFT Tasarımlarıyla Tanışın

KAFT'tan hiç haberim yoktu. Ta ki bir gün mail kutuma "tişörtlerimizle tanışmak ister misiniz?" mealinde bir e-mail gelene kadar. Bana dilediğim bir tişörtü web sayfalarından ücretsiz olarak ısmarlayabileceğimi söylediler. Beğenirsem marka imajlarıyla örtüştüğüne inandıkları  İmgeleme takipçileriyle paylaşmamdan mutluluk duyacaklarını da belirtmişler (ki zaten bunu belirtmeye hiç gerek yok, zaten beğendiğim şeyleri anında paylaşmazsam çatlarım! :) ). Bakalım tasarımlar bana uyar mı dedim ve attım kendimi KAFT'ın web sayfasına. 

Ve web sayfasında gördüğüm kadarıyla bile çok sevdim KAFT tasarımlarını. Sayfayı gezerken siz de anlayacaksınız ne demek istediğimi. Tasarımların her birinin hikayesi de yazıyor açıklama bölümünde ve etiketlerde. Paul Auster’den Osho’ya , Mevlana’dan Einstein’a hatta Pink Floyd’dan Mendelssohn’a birçok müzisyen, düşünür ve yazardan ilham alan KAFT, sıradan grafiklerden farklı, yaratıcı tasarımlara sahip, aynı zamanda tüm detaylarıyla özenerek hazırlanmış tasarım tişörtler, sweatshirtler, telefon kapakları ve posterler bulmanız mümkün.  Ayrıca %100 pamuktan yapılmış tişört kumaşının kalitesini anlamak için daha yakından görebileceğiniz bir görsel de var. Ama gören bir ağızdan duymak isterseniz hemen söyleyeyim gerçekten kaliteli bir penyesi var. Baskı kalitesi de iyi görünüyor ama en az iki kez makineye atmadan o konuda bir şey söylemem (yanlış yönlendirmiş olmayayım sizi).

Sayfayı gezerken aklımda kalan birkaç tane tasarım oldu ama ilk etapta deneyip görmek için sadece bir tanesini ısmarladım: Thanks TVZeitgeist'ten alınmış açıklamasına da kendisine de bayıldım bu tişörtün. Pazartesi öğleden sonra sipariş verdim ve Çarşamba günü elime ulaştı. Her aşamada da kargo süreciyle ilgili bilgilendirme mailleri aldım. O yüzden KAFT'ın hizmet kalitesini de ayrıca tebrik etmek gerek. 


KAFT ile tanıştığıma memnun olduğuma göre artık aklımda kalan diğer iki tişörtü de alabilirim. Hangileri mi? Sakinlik ve Solo Violin. Harika değiller mi sizce de? 

KAFT'ı Twitter üzerinden de takip etmek isterseniz @KAFTco kullanıcı adıyla bulabilirsiniz. Buradan değişik bilgiler de öğrenebilirsiniz. Örneğin, Yalan Dünya'nın son bölümünde Emir'in üzerindeki tişörtün KAFT'ın Lightspeed tasarımı olduğunu.:) 
  
E hadi o zaman. 30 gün iade garantisi ve ücretsiz kargo avantajlarıyla bir KAFT tasarımına sahip olmak isteyenler ister web sayfasına. Online alışveriş yapmam, ürünleri görerek almak istiyorum diyenler için de biri İstanbul'da diğeri Ankara'da iki adres var burada. Daha ne olsun?

İyi hafta sonları...

2 yorum:

Adsız dedi ki...

İMGE
OKADAR GÜZEL YAZMIŞSIN Kİ,
DAYANAMADIM BENDE SOLO VIOLIN ALDIM.
MERAKLA KARGONUN GELMESİNİ BEKLİYORUM.:)
SELAMLAR, NİLGÜN OĞUZ

Imge dedi ki...

:)))

Şimdiden iyi günlerde kullanmanı dilerim Nilgün.. Umarım sen de benim kadar memnun kalırsın hem tişörtten hem hizmetlerinden..

Sevgiler..