Gıcır Gıcır Sayfalarıyla Beni Bekleyenler


Blogger kafayı yediği sırada kaybolan postlarımdan biri bu en yeni cicilerimin olduğu post'umdu! Kıskanç Blogger, kitaplarımı mı kıskandı nedir?! Sinir içindeyim hâlâ. Planlanmış bir sürü yazım silinmiş. Neyse artık, benzerini yazayım bari. 

Öncelikle yeni kitap alımı konusunda "biri beni durdursun!" diye sesleneyim. Sonra da aldıklarımdan bahsedeyim sizlere. Ortada gördüğünüz Pera Müzesi'nden  edindiğim ganimetlerden biri. Çok severek gezdiğim Çarlık Rusyası'ndan Sahneler sergisinin katalog kitabıdır kendisi. Sergi sırasında 60 TL idi ve ben sergiden sonraki haftalarda fiyatının düşeceğini düşünerek beklemiştim. Veee sabreden derviş muradına erdi! Bu hafta 40 TL'ye aldım kendisini ve baş köşeye koydum. Frida Sergisi'nin katalogu da 30 TL'ye düşmüş. İlgilenenlere duyurulur!

Diğer kitaplardan sol üstteki Goethe romanını annemle Kadıköy turumuz sırasında İmge Sahaf'tan aldım. Diğerlerinin hepsini de Metrocity'deki İnkılap Kitabevi'nden aldım. Neden mi? Çünkü İnkılap'ta yeni çıkan kitaplarda yüzde 20 indirim var. Süper, değil mi? Sol atta duran Murathan Mungan'ın son kitabı Şairin Romanı'nı annem için aldım. Sağ alttaki kitabın yayınlandığını duyar duymaz almaya karar verdim çünkü bir ODTÜ İşletme fenomeni olan Muhan Hoca benim de hocamdı ve onu çok severdim. Nur içinde yatıyordur umarım. Sağ üstteki Hakan Günday romanını ise yorumlarına güvendiğim bir arkadaşımın kitaptan büyük bir övgüyle  bahsetmesi üzerine almaya karar verdim.

Hepsini okudukça bilahare sizlerle paylaşırım.  
Şimdi biraz gezineyim bakalım blogumda, eksik gedik ne var bakayım da gerileyim biraz bu 13. Cuma akşamında! :)

2 yorum:

Biraz Şöyle Biraz Böyle dedi ki...

Özellikle sol üst köşedekini kıskandım ! :) Keyifli okumalar İmgecim.

Imge dedi ki...

Teşekkürler Banu..:) Sevgiler..