DOT Sezonu 4 Yeni Oyunla Açıyor!!

İşte Eylül ayını sevme nedenlerimden en önemlisi: şehir çok daha keyifli bir hale geliyor. Bir sürü etkinlik, tiyatroların sezonu açması, galerilerden ve müzelerden gelen sergi duyuruları, sinema sezonunun açılması... Süper!! Bir DOTsever olarak bu haber de bence süper!  En çok Cleansed'i merak ediyorum ama onun için 2013'e kadar beklemem gerekiyormuş (gerçi ne kaldı şunun şurasında değil mi?).  Haydi bakalım, tembellik yok, bütün salonları doldurmalıyız!! :)


Ben DOT'la henüz tanışmamış olanları uyarayım bu arada: bu pespembe ilana bakıp da toz pembe oyunlar beklemeyin sakın! Sarsılmaya hazır olun derim!

2 yorum:

Mahmutun güncesi dedi ki...

Kendi adıma tiyatro sezonumu bu cumartesi açıyorum.İlk seyredeceğim oyun ikincikat ta sahnelenecek geçen sezonun(seyredememiştim) ''aut'' isimli oyunu.13/14/15 Eylül son oyunlar.
Tiyatro severler ikincikatı da izlemeye alsınlar,çok güzel oyunlar sahneleniyor.

Imge dedi ki...

Mahmutun güncesi,

Aut'un son oyunlar olduğunu bilmiyordum. Bir tiyatro delisi olarak İkincikat'ı ben henüz keşfedemedim. Limonata'ya gitmek istedim geçen sene ama bir iki kez denk getiremeyince unuttum gitti. Bu sene hem onu hem Aut'u görmek istiyordum. Umarım Limonata devam ediyordur, hemen kontrol edeyim bakalım.