Angaralılaaaar!!!

Bu yazı size.. Yeni sezon etkinlikleri ne var diye bakmak için dolaştığım bir gün bir de baktım ki bir sürü harika etkinlik Ankara'da gerçekleşiyor. Hiç öyle "Ah İstanbul'da olsaydım, biliyorum ben yapacağımı. O sergi senin bu konser benim gezer dururdum, ne güzel!" falan diye sızlanmayın. Buyrunuz sizin için seçtiklerim:

  • Goran Bregovic 26 Eylül'de ODTÜ Vişnelik'te sahne alıyor. Goran aşkım için buraya tıklayınız
  • Van Gogh Alive 16 Ekim-3 Ocak tarihleri arasında Ankara Cer Modern'de olacak. Nasıl bir deneyim olduğunu burada anlatmıştım. Kesin çoluk çocuk gitmelisiniz. 
  • Body Worlds Orijinal Vücut Dünyası sergisi 7-30 Eylül arası Kentpark AVM'de ziyaret edilebilecek.   Ne kadar etkilendiğim bir çalışma olduğunu buradan okuyabilirsiniz
  • Yeni Türkü 14 Eylül'de, Feridun Düzağaç 26 Ekim'de Jolly Joker Ankara'da sahne alıyor. İkisine de hastayız! Yeni Türkü'yle buluşmuşluğumuz da var.  
  • Fazıl Say 26 Eylül'de ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu'nda konser verecek.
  • Yılmaz Özdil'in İsim, Şehir, Hayvanİstanbul'dan önce falan sahneleniyor herhalde sizde.
Daha ne olsun yahu? Ve daha sadece Eylül ve Ekim aylarına baktım! Sakın öyle miskin miskin geçirmeyin bu önümüzdeki haftaları, hepinize tek tek soracağım bak ne yaptınız diye? Sonra öyle "Ay İstanbul'da olsaydık giderdik işte..." mazeretlerini de kabul etmeyeceğim. Haa.. İstanbul'a Boğaz'da rakı-balık yapmaya gelecekseniz o ayrı tabi, her zaman bekleriz. Onun dışında sonbahar-kış sezonunda İstanbul'a özlem güzellemelerine kapalıyız, ona göre. :)

2 yorum:

Leylak Dalı dedi ki...

Ahah Angaralı olarak koştum geldim ama Body Worlds dışında hiçbiri için uygun değilim ne yazık ki. Onu da içim kaldırmayacak gibi geliyor ve Van Gogh Alive'de aklım kalacak.
Bunlar için kader utansın diyor, diğerlerini nasılsa Antalya'da telafi ederim diye düşünüyorum:))
Aslında bir rakı-balık İstanbul'u hiç fena olmazdı:)

Imge dedi ki...

Leylak Dalı,

Body Worlds göründüğü kadar korkunç değil ama yine de yanlış yönlendirmek istemem tabi..:) Van Gogh'u yakalamanı isterdim gerçekten. Değişik bir deneyimdi. Rakı-balık İstanbul'una da her zaman bekleriz. :) Sevgiler..