Hilton'la #anıyakala

Duyduk duymadık demeyin! Hilton'un sosyal medya üzerinde düzenlediği yeni bir yarışma başladı ve 1 Kasım'a kadar da devam edecek. Biliyorsunuz, ben de Hilton'un Facebook yarışmasından neler neler kazanmış, ayrıca bir de Hilton HHonors Gold üyesi olarak son Budapeşte tatilimde nasıl ayrıcalıklardan yararlanmıştım. Şimdi belki de sıra sizdedir. O zaman beni iyi dinleyin, yapmanız gerekenleri söylüyorum:


Jüri değerlendirmesi ile seçilecek ilk 4 kişi Lomo Fisheye fotoğraf makinesi ve dünyanın herhangi bir yerindeki Hilton otellerinde bir gecelik ücretsiz konaklama; 20 talihli ise Hilton HHonors Gold üyeliği ile konaklamalarında upgrade hakkı, bedava wireless internet bağlantısı gibi konfor sağlayacak ayrıcalıklara sahip olacak. Yarışma sonunda kazananların fotoğrafları #AnıYakala sergisinde yer alacak. Yakaladıkları anlar tam anlamıyla ölümsüzleştirilecek!
Unutmayın,  kazanmak için Hilton HHonors üyesi olmanız gerekiyor. Ayrıntılar için Hilton HHonors Türkiye Facebook sayfasına ya da Instagram’da @HiltonHHonorsTurkiye hesabına başvurun. 

Ben de Instagram'dayım, ben de #aniyakala hashtag'iyle fotoğraflarımı yayınlıyorum, ama hissediyorum bu kez sıra sizde..:) Hadi gelin Instagram'a, sizin yakaladığınız anları da görelim hep birlikte...

Şansınız bol olsun!!


Hiç yorum yok: