Çekiliş: Dev Avcısı Jack 20 Çifti Bekliyor!

Kazananlar bu yazının hemen altında yer alıyor. 
İlgili Twitter kullanıcıları gerçek isim ve soy isim bilgilerini @cinemaximum'a iletmeyi unutmasınlar. 
İyi seyirler dilerim!


Hem de IMAX deneyimiyle! Türkiye'nin ilk IMAX teknolojisine sahip olan sinema salonu İstinye Park'taki Cinemaximum'da, ikincisi ise Ankamall'daki Cinemaximum'da açılmıştı. İşte şimdi bunların üçüncüsü 22 Mart'ta Marmara Park AVM'de açılıyor. 

Gelin size biraz IMAX deneyiminden bahsedeyim. IMAX teknolojisi size en parlak, en kaliteli ve en net görüntüyü sunarken kendinizi adeta filmin bir parçası gibi hissetmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.Geleneksel 3 boyutlu formatlardan çok daha etkileyicidir, görüntülerin perdeden fırlayıp kucağınıza kadar geldiğine şahit olabilirsiniz! :) IMAX'e özel tasarlanan ses sistemi ile sesleri sadece duymakla kalmazsınız. Sizi sarıp sarmalayan, içinize işleyen seslerin gerçekliği ile adeta büyülenirsiniz. IMAX salonları bahsettiğim bu en iyi izleme ve dinleme deneyimini yaşatabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. IMAX perdeleri duvardan duvara ve tavandan tabana uzanır. 


Şimdi nasıl bir ortamdan ve deneyimden söz ettiğimi biraz olsun hayal edebildiniz mi? Edemediyseniz üzülmeyin. Yaşayarak görme fırsatınız var. 20 Mart Çarşamba akşamı saat 19:45'te Marmara Park AVM'de Dev Avcısı Jack filminin ön gösterimini IMAX salonunda izlemek istiyorsanız size davetiyelerim var. 

İsteyenler el kaldırsın. Ama el kaldırmakla da kalmasınlar tabi. :) Twitter'a girip  hesabını takibe alsınlar ve aşağıdaki cümleyi yazmayı da unutmasınlar:


" Marmara Park'ta 20 Mart’ta  filmini  keyfi ile izlemek istiyorum!"

Ya da beni (@imgeleme) Twitter üzerinden takip eden sevgili takipçilerim bu aralar tweet'lerimi daha dikkatli takip edebilirler. Ara sıra bu yazının linkini vererek şöyle tweet'ler atabilirim:

"Blogda çekiliş: http://goo.gl/H9JVf  Marmara Park'ta 20 Mart’ta  filmini  keyfi ile izlemek isteyenler RT!

Eh bu durumda da yapılacak şey çok açık: bu tweet'i görür görmez Retweet ediyorsunuz. Anlaşılmayan bir şey yoktur herhalde. 

O zaman başlayalım. Ve 18 Mart Pazartesi gecesi saat 00:00'e kadar da devam edelim, ne dersiniz? Bu ön gösterim için random.org ile belirleyeceğim 20 kişiye çift kişilik davetiye vereceğim ve kazananları 19 Mart Salı günü buradan ve Twitter'dan duyuracağım. Kazananlar ad ve soyadı bilgilerini 'a iletirler,  da isimleri de gişeye iletir.

Hadi bakalım, bol şans!

Yarınki gösterim için çift kişilik davetiye kazananların listesi:


@fridaimge
@permadusmani
@dygdyg25
@virtouscircle
@gulben_guvercin
@pelin85980900
@ciftgecelik
@indieman69
@beastnix
@ali_erman
@nazangkc
@eceada3
@ezgikasbay
@enedefdem
@gulmezcansu
@hunterneme
@dmrdfn
@balbocuu72
@nryc35
@egekiyilari35


Hiç yorum yok: